Kategorie

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj

O nas

Fascynacja skandynawskim designem, pasja do tworzenia pięknych wnętrz a przede wszystkim przekonanie, że dom to coś więcej niż tylko cztery ściany spowodowały, że postanowiłam stworzyć miejsce gdzie będę mogła połączyć to wszystko w jedną całość. Tak powstał sklep Nordlook, w którym mam przyjemność Państwa gościć.

Nie znajdą tu Państwo przypadkowych rzeczy. Tak producenci  jak i przedmioty są tu bardzo dokładnie selekcjonowane. Przykładam ogromną wagę tak do jakości produktów jak i do estetyki całości tak by wszystko można było harmonijnie łączyć.

Co więc znajdą Państwo  w sklepie ? Kierowana zamiłowaniem do światła, do naturalnych materiałów, prostoty przełamanej nutą wschodu, orientu czy vintage konsekwentnie poszukuję rzeczy, które te kryteria spełniają.  Biel, czerń, szarości złamane  kroplą koloru czy ożywione miksem tekstur i faktur. Naturalne drewno, przedmioty ręcznie wykonane, przedmioty z materiałów z odzysku, rzeczy z duszą i z klasą. Będą  marki znane i lubiane ale też te niszowe i mniej spotykane.

Nie istotne gdzie mieszkamy . Czy spędzamy w domu każdą wolną chwilę czy kilka dni w przerwie między podróżami. Czy jesteśmy singlami czy posiadamy już rodzinę.  Po prostu :
                                                                                              
 

                                                                                                                               Be in love with your home ...

 

                                                                              Joanna  i  Tomasz  Jaworscy